Styrelsen

Ordförande

Jon Sköld
E-post: jon@svenskakarpklubben.com

Vice ordförande

Mikael Sandström
Gatenhjelmsvägen 20
302 39 Halmstad
E-post: mikael@svenskakarpklubben.com

Sekreterare

Mikael Thyberg
E-post: mmthyberg@gmail.com

Kassör

Jonas Jonsson
E-post: jonas@svenskakarpklubben.com

Ledamöter

Joakim Jacobson
E-post: joakim@svenskakarpklubben.com

Claes Carlstedt
E-post: classe@svenskakarpklubben.com

Johan Nelson
Tel: 070-601 97 99
E-post: j.nelson@svenskakarpklubben.com

Suppleanter

Magnus Bergström
E-post: magnus@svenskakarpklubben.com

Birger Holmqvist
E-post: birger@svenskakarpklubben.com

Valberedning

Rikard Bengtsson
E-post: rikard@svenskakarpklubben.com

Jörgen Lind 
E-post: jorgen@svenskakarpklubben.com

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår